VetroQuick - suchá montáž
Najväčšia ponuka sklobetónových tvárnic a doplnkového sortimentu.
Glass Wall Configurator

VetroQuick - suchá montáž

 

Systém VetroQuick se skladá z krížikov a plastových profilov. Systém uchytenia k tvárnici je  jednoduché zaklapnutie. U tohoto systému nie je potrebné pre stavbu žiadne lepidlo ani malta. ( Je potrebné počítať so špárovacou hmotou na finálnu úpravu špár mezi tvárnicami. )

VetroQuick je možné použiť pre české i talianske tvárnice. Výsledná šírka špár bude rovnaká ako pri použití klasického murovania, t.j. 2 mm u tvárnic série Design - typ Pegasus, 10 mm u tvárnic série Basic.

Vetroclick umožnuje realizáciu rovných sklobetónových stien z klasického i polovičného formátu, prípadne v ich kombinácii. Pri danom systéme je možné použiť i ukončovacie tvárnice. Systém se vyrába pre sklobetónové tvárnice 8cm hrúbky.

Plastové profily a krížiky sa používajú pre vnútorné a aj pre obvodové špáry. Krížik sa dá jednoducho zložiť na potrebný tvar "X" "T" a "L" a vytvoriť z neho krajový kus. Otvory v profiloch slúžia ku kotveniu profilov-steny k okolnej konštrukcii. Po postavení celej steny sa špáry medzi sklobetónovými tvárnicami vyplnia flexibilnou špárovacou hmotou vybranej farby.

 

 

 

Katalóg k produktom Vetroclick si možete stiahnuť TU

Zoradiť produkty:
VetroQuick - krížik pre tvárnice BASIC
0,65 €
VetroQuick - krížik pre tvárnice BASIC
VetroQuick - krížik pre tvárnice DESIGN
0,65 €
VetroQuick - krížik pre tvárnice DESIGN
VetroQuick - profil
1,00 €
VetroQuick - profil

Kontakt

Tel.: 00421/2/ 6353 5333
Tel.: 00421/2/ 6285 0505
Fax: 00421/2/ 6353 5332

Povedali o Nás

Thank you for your cooperation a support.


Evárd Szabó - Szerkezet KFT.