O nás

Vážené dámy, vážení páni,
vážení obchodní partneri,

naša spoločnosť patrí k najvýznamnejším spoločnostiam, ktoré sa zaoberajú predajom a distribúciou sklobetónových tvárnic a taktiež samotnou realizáciou v celej strednej Európe.

Obslúžili sme viac ako 15 000 spokojných klientov za viac ako 20 rokov našej existencie

Spoločnosť GlasBau s.r.o. predstavuje dnes stabilnú firmu, ktorá poskytuje kvalitné služby pre domácich i zahraničných zákazníkov. K nosným činnostiam patrí predaj sklobetónových tvárnic, profilového skla a predaj doplnkového sortimentu od renomovaných výrobcov aj vlastná výroba.

Sme československá firma s európskou pôsobnosťou

Širokú škálu poskytovaných služieb dopĺňa samozrejme poradenstvo v danej oblasti a doprava objednaného tovaru priamo k vám podľa vašich predstáv.

Naše dlhoročné skúsenosti nám umožňujú efektívne napĺňať potreby a požiadavky klientov, ktorých dôvera a spokojnosť je pre nás bezpodmienečná a je zárukou kvalitných a komplexných služieb.

Sme najlepší aj vďaka Vám.

Kalman Norbert
konateľ spoločnosti

Upozornenie

Z dôvodu veľkej vyťaženosti Vám žiaľ nemôžme byť neustále k dispozícii na našej pobočke v Bernolákove. Prosíme Vás, aby ste nám pred Vašou návštevou zatelefonovali na tel. č. +421 2 6353 5333, aby sme sa Vám mohli naplno venovať. Ďakujeme za pochopenie.